FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Kraków - Głogów - Wrocław - Lubin - Legnica - Bielsko-Biała
+48 503 968 362

Skip to Content

Jak pracujemy

Harmonogram i formy współpracy

Harmonogram

Pierwsze spotkanie

Podczas jego trwania chcemy Was przede wszystkim lepiej poznać, porozmawiać o Waszych marzeniach, wyobrażeniach i planach. Pragnąc stworzyć ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb musimy, bowiem wiedzieć, jakie są Wasze oczekiwania, co Was inspiruje oraz ilu gości zamierzacie zaprosić. Zależy nam, byście jednocześnie mogli Państwo zapoznać się z systemem naszej pracy, standardami, w oparciu o które działamy i wartościami jakie wyznajemy. Zaprezentujemy Wam także obowiązujące trendy i już na wstępie wskażemy kilka autorskich rozwiązań.
Poznajmy się bliżej

Drugie spotkanie

Dzięki zdobytym wcześniej informacjom, teraz przedstawimy Państwu już gotową
umowę oraz szczegółowy plan działania wraz z całą gamą możliwości i pomysłów.
Po dopełnieniu formalności, oficjalnie stajemy się teamem, który od tego momentu ma tylko jeden cel – stworzenie wyjątkowej i nadzwyczajnej uroczystości.
Przedstawienie oferty

Kolejne spotkania

W zależności od potrzeb, dyspozycyjności oraz postępów prowadzonych działań kolejne spotkania ustalane są indywidualnie.
Praca wre!

Co nas wyróżnia?

Kreatywność
Mamy głowy pełne pomysłów, a każdą realizację wzbogacamy o autorskie, często zupełnie nieszablonowe rozwiązania. Nie ustajemy w poszukiwaniu nowości i chętnie podejmujemy się stawianych przed nami wyzwań.
Elastyczność
Naszą ofertę i formę współpracy dopasujemy specjalnie do Państwa potrzeb. Uważamy bowiem, że indywidualne podejście do klienta to jeden z głównych czynników decydujących o końcowym powodzeniu przedsięwzięcia.
Kompleksowość
oferujemy Państwu kompletną organizację uroczystości – począwszy od ułożenia indywidualnego scenariusza, aż po jej koordynację. Zapewniamy, że żaden, nawet najdrobniejszy, szczegół nie umknie naszej uwadze.
Rzetelność
Swoją pracę zawsze wykonujemy terminowo i w oparciu o najwyższe standardy. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm i sumienną realizację wszelkich ustaleń.