FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Kraków - Głogów - Wrocław - Lubin - Legnica - Bielsko-Biała
+48 503 968 362

Skip to Content

O Nas

— Cannelle Weding Planner

Poznaj nas bliżej

Witaj! Mam na imię Karolina i jestem właścicielką agencji ślubnej Cannelle.

Odkąd pamiętam, piękne przedmioty, wyszukane dekoracje i niebanalne stylizacje budziły mój zachwyt oraz podziw. Rodzina wraz z przyjaciółmi zawsze często i chętnie angażowali mnie do organizacji ważnych dla nich uroczystości, co sprawiało mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Tak oto, po ukończeniu studiów ekonomicznych i rezygnacji z pracy w korporacji, podjęłam jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu – założyłam firmę, która dziś jest urzeczywistnieniem moich pragnień oraz, w co głęboko wierzę, pozwoli również Państwu na spełnienie marzeń o wyjątkowym ślubie, nadzwyczajnych urodzinach czy nietuzinkowym evencie.

W moją pracę wkładam całe serce, a każdą realizację traktuję bardzo indywidualnie. Chętnie decyduję się także na innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, niektóre wymagają jedynie odrobiny więcej czasu, dlatego nie marnuj cennych minut i już dziś umów się na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego będę mogła lepiej poznać Twoją wizję i życzenia. Z radością opowiem wówczas o naszym sposobie działania, przedstawię obowiązujące trendy oraz autorskie pomysły, które mam nadzieję, okażą się spełnieniem wszelkich Państwa oczekiwań.

W CZYM MOGĘ POMÓC?

POZNAJ NASZĄ BOGATĄ OFERTĘ USŁUG

Nasza oferta to nie tylko organizacja wesel, imprez okolicznościowych czy eventów firmowych. Poznaj naszą bogatą, a przede wszystkim szytą na miarę ofertę usług oferowanych przez Cannelle. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu i podejściu do klienta sprostamy nawet najbardziej wymagającym klientom.

OFERTA